Автокино с безплатни прожекции ще има в Кюстендил, съобщиха от общинския пресцентър. Специалният екран ще бъде монтиран на централния площад „Велбъжд“ в града. Прожекциите ще бъдат на 14 и 15 май, когато ще бъдат показани български филми, но от Общината засега не казват заглавията.
Прожекциите ще бъдат с начален час 21.00 часа, а зрителите ще имат възможността да паркират на определения терен от 20.00 часа. За организацията ще следи специален екип. Гости ще бъдат обичани български актьори, които изпълняват главни роли и в двете ленти, казаха още от Общината.
Радио Благоевград;РодБГ




















