Ротаракт клуб „Стара Загора“ съвместно с фондация „Искам бебе“ организират поредна благотворителна кампания в подкрепа на двойки с репродуктивни проблеми със спортното събитие „Спортувай с Ротари – дари живот“.
Благотворителната инициатива стартира днес от 18:30 ч. на стадион Берое, като кампанията ще продължи и през уикенда, каза за Радио Стара Загора Елия Желязкова президент на Ротаракт – Стара Загора.
В кампанията „Спортувай с Ротари – дари живот“ са предвидени няколко вида спорт като на желаещите да участват се предлагат както индивидуални така и групови участия
Средствата събрани от спортната инициатива ще бъдат предоставени на една или повече двойки с репродуктивни проблеми, каза още Елия Желязкова.
Радио Стара Загора;РодБГ