Начало Новини.бг Демонстрация на машинно гласуване организират тази седмица в Димитровград

Демонстрация на машинно гласуване организират тази седмица в Димитровград

440
0

Демонстрация на машинно гласуване за предстоящите парламентарни избори ще бъде направена през тази седмица в община Димитровград. Това съобщи в интервю за Радио Стара Загора кметът Иво Димов. Ще бъдат предоставени три машини, които ще бъдат поставени на обществени места. Подобни тестове вече бяха правени няколко пъти в столицата, както и на други места в страната. „Чисто организационно нямаме проблеми, всичко е под контрол преди предстоящия предсрочен вот на 11 юли“, обясни Иво Димов

Той допълни, че общините като цяло са готови за извънредните избори. „Всяка една администрация е съставена от професионалисти, които години наред вече провеждаме избори. Темата за вота също бе коментирана на срещата с министър-председателя, която Националното сдружение на общините проведе. Това, което ни притеснява по-скоро е свързано с недостига на средства“, обясни кметът на Димитровград

Радио Стара Загора;РодБГ

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля въведете Вашия коментар
Моля въведете Вашето име тук