Черни кълба от дим пълзят над половината Пловдив от „Столипиново“. Роми отново са запалили гуми, които хвърлят в коритото на Марица, въпреки че местните власти редовно предприемат проверки заедно с полицията.
„Редовно ни тровят въздуха“, коментира Асен Костов от сдружението „Да спасим парка до хотел „Санкт Петербург“. Той ни изпрати снимки и видео, тъй като е станал свидетел на пожара и поредното престъпление на хулиганите от махалата.
Пожарни реагираха веднага и изпратиха коли и служители, за да загасят огъня, а отровният пушек да не се разпространява из града.
marica. bg; rodbg













![640_viber_image_2021-08-21_17-31-16-385[1]](http://rodbg.com/wp-content/uploads/2021/08/640_viber_image_2021-08-21_17-31-16-3851.jpg)






